Богдан хотів припинити розслідування справ щодо Майдану, Януковича і Ко, - Горбатюк

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан закликав припинити розслідування злочинів під час Революції Гідності і економічні злочини Віктора Януковича і його оточення.

Про це повідомив колишній начальник Управління спецрозслідування Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк в інтерв’ю "Прямому". Об этом сообщает apelcin.in.ua со ссылкой на СМИ.


За його словами, це відбулось наприкінці зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.


"На тій зустрічі з Зеленським він підійшов (Богдан — ред.), на завершення цієї зустрічі він підійшов.


Він, не знаючи про суть, сказав: "Не розслідувались справи, не розслідувалися стосовно вбивств правоохоронців. Я ж вам казав, Володимир Олександрович". А він (президент Володимир Зеленський –ред.) каже сам: "Як же не розслідувались, якщо мені тільки що доповіли, що є результати?". "Значить, тоді вже не треба розслідувати. Все розслідувано – і вбивства протестувальників, і вбивства правоохоронців. Значить, все, далі не треба розслідувати".


Та ні, кажу, треба розслідувати, і багато ще до завершення. І, в першу чергу, стосовно організаторів, і потрібні зміни в закон. І це саме питання президента щодо внесення змін в закон, який розблоковує можливість застосування заочного судочинства.


Він каже: "Ні, це не питання президента. Будете розповідати новому генеральному прокурору".


Я кажу: "Плюс, ще злочинна організація Януковича, економічні злочини підлягають розслідуванню". "Та ні, про що ви розказуєте? Які економічні злочини? Про що ви розказуєте?". І потім він вже перевів тему на те, що вас наступний чекає…" – розповів Горбатюк.


За його словами, Богдан говорив він це серйозно.


"Я, можливо, перебільшую з точки зору емоційної, але суть така була. Тобто перехід від того, що нічого не розслідувано. А потім до того, що треба розслідувати", – зазначив Горбатюк.


Дивіться також повне відео інтерв’ю з Сергієм Горбатюком:Зазначимо, Сергій Горбатюк також повідомив, що Андрій Богдан фігурує у кримінальній справі про розтрату коштів на користь Міністерства оборони РФ.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/bogdan_hotiv_prypynyty_rozsliduvannya_sprav_shchodo_maydanu_yanukovycha_i_ko__gorbatyuk_329889.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя