МЗС Франції привітало погодження "формули Штайнмаєра"


Франція заявила про підтримку погодження "формули Штайнмаєра", назвавши її підписання "досягненням, якому сприяли напружені переговори"

Про це йдеться у відповідях МЗС Франції на питання журналістів, оприлюднених на сайті відомства. Об этом сообщает kiev-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Франція вітає це досягнення, якому сприяли напружені переговори протягом останніх тижнів у так званому "нормандському" форматі між Францією, Німеччиною, Україною та Росією. Наразі з’явилися умови для майбутнього проведення в Парижі зустрічі глав держав та урядів "нормандського" формату з метою досягнення прогресу в напрямку тривалого врегулювання конфлікту в Україні", — йдеться у повідомленні.

За твердженням МЗС Франції, під час зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську були погоджені "умови набуття чинності майбутнього статусу Донецької та Луганської областей" та відведення сил і озброєнь із трьох пілотних районів.

"Конструктивна атмосфера переговорів за участю Росії, України, ОБСЄ та представників непідконтрольних районів Донбасу на зустрічі контактної групи в Білорусі призвела до певного прогресу. у виконанні Мінських угод. Були уточнені умови набуття чинності майбутнього статусу Донецької та Луганської областей, а також узгоджено між сторонами виведення збройних сил із трьох пілотних районів", — заявили в МЗС Франції.

  • Нагадаємо, 1 жовтня президент Володимир Зеленський підтвердив погодження Україною так званої "формули Штайнмайєра", що передбачає закон про особливий статус ОРДЛО та проведення виборів на цих територіях.
  • Погодження "формули Штайнмайєра" викликало обурення у суспільстві та протести під державними установами.
  • З’явилось фото "формули Штайнмаєра" з підписами Кучми, представників ОРДЛО, РФ і ОБСЄ.
  • МЗС РФ "позитивно оцінило" погодження "формули Штайнмайєра".
  • Ватажки терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР" заявили, що українська влада не отримає контролю над ділянкою кордону з РФ до проведення виборів у ОРДЛО.
  • Львівська облрада заявила про неприпустимість відведення сил від лінії розмежування.
  • У Києві на Майдані та під Офісом президента відбулися акції протесту проти підписання Україною "формули Штайнмаєра". Також мітинг проти "формули Штайнмаєра": відбувся у центрі Краматорська.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/mzs_franciyi_pryvitalo_pogodzhennya_quotformuly_shtaynmayeraquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя