На Кіровоградщині стартував набір на посади середнього та молодшого складу поліції

На Кіровоградщині стартував набір на посади середнього та молодшого складу поліції

Розпочався конкурс на посади середнього та молодшого складу поліції області. Про це повідомили у поліції області. Об этом сообщает s-plus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Прийом оnline-анкети та документів триватиме до 25 липня нинішнього року.

Поліцейський сектору реагування патрульної поліції – 2 вакансії, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети. Детальніше – за посиланням.

Слідчий – 2 вакансії, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети. Детальніше – за посиланням.

Помічник чергового сектору реагування патрульної поліції – 2 вакансії, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети. Детальніше – за посиланням.

Дільничний офіцер поліції – 6 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети. Детальніше – за посиланням.

Поліцейський з обліку та зберігання речових доказів і озброєння – 1 вакансія, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети. Детальніше – за посиланням .

Поліцейський конвойної служби – 5 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети. Детальніше – за посиланням .

Поліцейський підрозділу поліції особливого призначення – 1 вакансія, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети. Детальніше – за посиланням.

Додаткова інформації за телефонами: 050-383-99-96, 067-523-10-90.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/na-kirovogradschini-startuvav-nabir-na-posadi-serednogo-ta-molodshogo-skladu-politsii”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя