Нові партнери на Африканському континенті


ПрАТ "АвтоКрАЗ" відвідала делегація однієї з африканських компаній. Мета візиту — ознайомлення з вантажівками важкого класу, що здатні працювати в складних умовах африканського бездоріжжя

Гості високо оцінили різноманітність представлених моделей, а також можливість технічної уніфікації автопарку, що значно спрощує замовнику обслуговування техніки. Після ретельного огляду зразків автомобілів, вивчення можливостей тренінг-центру, під враженням демонстрації всюдихідних можливостей КрАЗів на полігоні, зарубіжні гості додали своїй зацікавленості конкретних обрисів. Об этом сообщает abc-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

В першу чергу, з метою закупівлі буде розглянуто моделі техніки КрАЗ, які успішно зарекомендували себе в багатьох країнах Африки. Це — повнопривідні тривісні моделі сідельних тягачів КрАЗ-6446, КрАЗ-6443, цистерни для транспортування води та палива на базі всюдихідного шасі КрАЗ-63221, рефрижераторні фургони і самоскиди. Зусиллями технічної команди автозаводу будуть сформовані унікальні специфікації обраних моделей, що задовольняють запити саме конкретного замовника.

Можливість прямого контакту з виробником — очевидна перевага для споживачів при виборі великовантажної техніки КрАЗ для свого бізнесу.

Підбиваючи підсумок прийому делегації, можна з упевненістю заявити про закладений фундамент довгострокового співробітництва з новим міцним партнером "АвтоКрАЗу".

null

null

null

null

null

null


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/novi_partnery_na_afrykanskomu_kontynenti”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя